Dvojstĺpový zdvihák 5000 kg

Elektro hydraulický dvojstĺpový zdvihák s nosnosťou 5000 kg. Vhodný aj pre väčšie dodávky. Automatické elektronické ovládanie bezpečnostných západiek, zdvihu aj spúšťanie tlačidlami z 24 V elektroboxu. Nízky prejazdový prah medzi stĺpmi, veľký rozsah zdvihu.

Golemtech
sz30

3 313.60 €

4 009,45 € s DPH

Množstvo
skladom

Dvojstĺpový zdvihák Golemtech 5000

Dvojstĺpový elektrohydraulický zdvihák Golemtech 5000 je určený pre väčšie dodávky vďaka nosnosti až 5000 kg a dlhým trojdielnym ramenám. Vysokej nosnosti 5 ton samozrejme zodpovedá aj použitie kvalitných zosilnených materiálov.

112.png

Výškovo nastaviteľné pätky s nástavcami

Pätky so závitom a gumovou ochranou prachov. Súčasťou dodávky sú aj výškové nástavce na použitie s vyššími vozidlami. Spodná pozícia iba 100 mm.

112.png

Elektronický control box

Ovládanie elektromagnetických západiek i celej prevádzky tlačidlami, pomocou bezpečného 24V rozvodu z jedného miesta. Koncový spínač.

112.png

Všetky výsuvné ramená trojdielne

Predĺžený rozsah na dosiahnutie čo najväčšieho množstva zdvíhacích bodov uiu dodávok vďaka všetkým trojdielnym ramenám. Automatické odistenie v spodnej polohe.

dvojstĺpovy-hydraulicky-zdvihák-4000-kg.

Fotky z montáží

Kliknite tu pre VSTUP do galérie fotiek z realizovaných montáží .

 

Ďalšou prednosťou tohto zdviháka sú elektromagnetické bezpečnostné západky v každom stĺpe ovládané tlačidlom z riadiaceho boxu. Pre maximálnu bezpečnosť je pre ovládaciu elektroniku použitý 24 V rozvod.

Zdvihák Golemtech 5000 je vybavený elektronicky ovládanými bezpečnostnými západkami . Tým sa znateľne zvyšuje komfort obsluhy, keď nie je potrebné obchádzať zdvihák a odisťovať západky ručne, ako je to u zdvihákov nižších kategórií. Všetko sa ovláda elektronicky, pomocou jedného tlačidla. Zdvihák má nízky spojovací prah medzi stĺpmi a tichý chod. Vyniká osvedčenou konštrukciou a spoľahlivou hydraulikou. Tieto stĺpové hevery charakterizuje praxou potvrdenú bezproblémovú prevádzku a nenáročná údržba.

 Dvojstĺpový zdvihák Golemtech 5000 kg má variabilne nastaviteľná trojdielna symetrická s automatickou aretáciou polohy. Ľahko tak je možné dosiahnuť zdvíhacie body aj pri veľkých automobiloch. Konce nosných ramien sú opatrené výškovo nastaviteľnými pätkami. Pätky majú vrchnú plochu zo špeciálnej gumy s optimálnym dizajnom. Vo zvolenej pracovnej polohe sú pojazdové bloky s nosnými rameny aretované bezpečnostnými západkami, takže hydraulika zdviháka nie je zaťažovaná. Zdviháky sú vybavené aj radom ďalších bezpečnostných a prevádzkových prvkov, napr. ventilmi brániacimi preťaženiu, kontrolou rýchlosti spúšťania a pod.

Súčasťou dodávky sú štandardné kovové kotvy do betónu. Pre pevnejšie a bezpečnejšie ukotvenie zdviháka, je ideálne používať chemické kotvy a závitové tyče .

Zdvihák môže byť osadený na betónovú dosku hrúbky min. 200 mm z betónu C20/25. Minimálny rozmer betónovej dosky je 3900 mm x 4500 mm. Alternatívne je možné namiesto dosky navrhnúť betónové základy pod každým stĺpom zdviháka s pôdorysnými rozmermi 1200 mm x 700 mm hĺbky 500 mm z betónu C 20/25.

Možnosť objednania montáže zdviháka za cenu 2750,-Sk ( cena neobsahuje montážny materiál, hydraulický olej a dopravu montážnej skupiny ). Túto službu je možné spojiť s dopravou zdviháka, ktorý privezie rovno naša montážna skupina, za zvýhodnenú cenu. Upozornenie: Vzhľadom na váhu zariadenia, je cena za dopravu závislá na vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude oznámená po prijatí a potvrdení objednávky, podľa cenníka PPL Sprint. Možnosť osobného vyzdvihnutia v našom sklade v Prahe.

Nosnost
5000kg
Min. výška zdvihu
95mm
Max. výška zdvihu
1930mm
Průjezdná šířka
2552mm
Zadní ramena
815-1590mm
Kratší ramena
815-1590mm
Výška sloupů
2834mm
Ovládání západek
Elektromagnetické
Ovládání spouštění
Elektromagnetické
Příkon
400V
Hmotnost
750kg