Lakovací a sušiaci box LX02

Lakovacia a sušiaca kabína s inštalačným podlahovým rámom. Výmena vzduchu 25 000m3/hod. 3 stupne filtrácie vzduchu, LED osvetlenie a rekuperačná výmena tepla s ohrevom Reillo Italy.

Golemtech
Lx02

20 820.19 €

24 984,23 € s DPH

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Lakovací a sušiaci box Golemtech umožňuje lakovanie v bezprašnom prostredí vďaka dostatočnej kapacite výmeny vzduchu cez vstupné, stropné a podlahové filtre, pri rovnomernom osvetlení výkonnými LED trubicami. Lakovacia kabína Golemtech a všetky jej komponenty spĺňajú najnovšie technické predpisy a normy potrebné pre prevádzku v Českej republike i celej Európe , na základe certifikácie vydanej českou skúšobňou.

Okrem možnosti lakovania pri bežnej teplote okolia, umožňuje lakovanie pri stálej zvolenej teplote s ohrevom vzduchu a sušenie laku pri vysokej teplote (60-80 stupňov) vďaka kvalitnému horáku talianskeho výrobcu Reillo. Úspornú prevádzku zaisťuje rekuperačný systém pri prevádzke s ohrevom vzduchu a použité LED osvetlenie.

Na výber je možnosť ľavého, alebo pravého prevedenia. Tzn. strojovňa a bočné vstupné brány môžu byť umiestnené z ľavej, alebo pravej strany lakovacieho boxu.

KONŠTRUKCIA - Lakovacia kabína je tvorená sendvičovými izolačnými panelmi o hrúbke 50mm, ktoré sú použité na steny i strechu a pozinkovanými lakovanými oceľovými rámami. Podlahu lakovacieho boxu tvorí pozinkovaná základňa s výškou 280mm s tromi radmi lakovaných oceľových plátov a dvoma radmi roštov s nájazdmi. Vnútorné rozmery 6900x3900x2700mm.

DVERE – hlavné vjazdové brány sú trojdielne s oknami z bezpečnostného skla a bezrámovým prevedením o veľkosti 3000 x 2600mm. Bočné vstupné brány rovnakej konštrukcie majú veľkosť 650 x 2000mm a vybavené sú pretlakovým otvorením.

OSVETLENIE – celý lakovací box osvetľujú LED trubice s výkonom 16w/kus v počte 32 stropných a 32 bočných trubíc.

FILTRÁCIA – samo zhášacie prevedenie triedy F1 podľa DIN 53438. 1 vstupný predfilter na prívode čerstvého vzduchu, 6ks stropných filtrov umiestnených v oceľových rámoch a PAINT-STOP filtre umiestnené v podlahe pod roštmi. Konštrukcia umiestnenia všetkých filtrov umožňuje jednoduchú výmenu a použitie filtračného média v metráži predávaného v roliach.

VÝMENA VZDUCHU – prívod čerstvého vzduchu je zaistený dvoma ventilátormi o kapacite 25000m3/hod s príkonmi 2x 4kw. Odsávanie zaisťuje samostatný ventilátor s kapacitou 18000m3/hod a príkonom 7,5kw.

TEPELNÝ GENERÁTOR – pre funkciu sušiaceho boxu je kabína vybavená talianskym naftovým horákom Reillo G20 s výkonom 200000 Kcal/hod s tepelným výmenníkom z nerezovej ocele. Pomocou rekuperačnej klapky sa v režime vykurovania prepne kabína do stavu, kedy využíva už predhriaty odsatý prefiltrovaný vzduch a mieša ho v malom pomere s čerstvým vzduchom.

OVLÁDANIE – možnosť využitia troch režimov. Lakovanie bez príhrevu vzduchu, lakovanie pri nastavenej teplote a sušenie s možnosťou nastavenia teploty a času s automatickým vypnutím.