Dvojstĺpový zdvihák 4 t bezprejazdový

Dvojstĺpový zdvihák 4 t bezprejazdový
search
  • Dvojstĺpový zdvihák 4 t bezprejazdový
  • Dvojstĺpový zdvihák 4 t bezprejazdový
  • Dvojstĺpový zdvihák 4 t bezprejazdový

Elektro hydraulický dvojstĺpový zdvihák s nosnosťou 4000 kg. Bezprahové horné prepojenie. Automatické elektronické ovládanie bezpečnostných západiek, zdvihu i spúšťania tlačidlami z 24V elektroboxu. Veľký rozsah zdvihu.

Golemtech
sz28
skladom
2 806 bez DPH 3 367,46 € S DPH
Množstvo

  • Dvojstĺpový zdvihák 4 t bezprejazdový
  • Dvojstĺpový zdvihák 4 t bezprejazdový
  • Dvojstĺpový zdvihák 4 t bezprejazdový

Dvojstĺpový zdvihák 4 t bezprejazdový

Dvojstĺpový bezprejazdový zdvihák Golemtech 4000 sa radí do kategórie PROFESIONAL. Na rozdiel od zdvihákov nižšej kategórie s nosnosťou iba okolo troch ton, využijete tento zdvihák na zdvíhanie ako ťažších osobných, tak aj dodávkových vozidiel. Vysokej nosnosti dvojstĺpového zdviháka samozrejme zodpovedá aj použitie kvalitných zosilnených materiálov.

112.png

Výškovo nastaviteľné pätky s nástavcami

Pätky so závitom a gumovou ochranou prahov. Súčasťou dodávky sú aj výškové nástavce na použitie s vyššími vozidlami. Spodná pozícia iba 100 mm.

112.png

Elektronický control box

Ovládanie elektromagnetických západiek i celej prevádzky tlačidlami, pomocou bezpečného 24V rozvodu z jedného miesta. Koncový spínač.

112.png

Asymetrické výsuvné ramená

Široký rozsah na dosiahnutie čo najväčšieho množstva zdvíhacích bodov pri rôznych vozidlách. Automatické odistenie v spodnej polohe.

dvojstĺpovy-hydraulicky-zdvihák-4000-kg.

Fotky z montáží

Kliknite tu pre VSTUP do galérie fotiek z realizovaných montáží .

Tento model má hydrauliku aj vyrovnávacie laná vedené horným spojom. Bezprejazdové prevedenie pre ľahké nabehnutie na zdvihák, na podlahe medzi stĺpmi nie je žiadne prepojenie.

K dodaniu sú dve verzie, ktoré sa líšia výškou zdviháka. Celková výška zdviháka je 3840 mm (4540 mm dlhý variant)

  Žiadosť o cenovú ponuku s montážou

Customer feedback form

You are encouraged to use the online feedback form below to send us your comments as well as any queries about our products.


Bezprejazdový dvojstĺpový zdvihák Golemtech 4000 je vybavený elektronicky ovládanými bezpečnostnými západkami . Tým sa znateľne zvyšuje komfort obsluhy, keď nie je potrebné obchádzať zdvihák a odisťovať západky ručne, ako je to u zdvihákov nižších kategórií. Všetko sa ovláda elektronicky, pomocou jedného tlačidla. Tento systém radí elektro hydraulický zdvihák Golemtech 4000 medzi vyššiu kategóriu zdvihákov, pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Vyniká osvedčenou konštrukciou a spoľahlivou hydraulikou. Tieto stĺpové hevery charakterizuje praxou potvrdenú bezproblémovú prevádzku a nenáročná údržba.

Dvojstĺpový zdvihák Golemtech má variabilne nastaviteľné asymetrické ramená (výsuvné a stranové nastaviteľné) s automatickou aretáciou polohy ich natočenia a automatickým odistením v spustenej polohe. Ľahko tak je možné dosiahnuťout zdvíhacie body u menších aj veľkých automobilov. Konce nosných ramien sú opatrené výškovo nastaviteľnými pätkami. Pätky majú vrchnú plochu zo špeciálnej gumy s optimálnym dizajnom. Vo zvolenej pracovnej polohe sú pojazdové bloky s nosnými ramenami aretované bezpečnostnými západkami, takže hydraulika zdviháka nie je zaťažovaná. Zdviháky sú vybavené aj radom ďalších bezpečnostných a prevádzkových prvkov, napr. ventilmi brániacimi preťaženiu, kontrolou rýchlosti spúšťania a pod.

Súčasťou dodávky sú štandardné kovové kotvy do betónu. Pre pevnejšie a bezpečnejšie ukotvenie zdviháka, je ideálne používať chemické kotvy a závitové tyče . Odporúčame preto pri nákupe prikúpiť sadu na chemické ukotvenie, ktorá obsahuje top kvalitné chemické kotvy Pattex (2x kartuša 280 ml) a dvanásť závitových tyčí, matiek a podložiek, určenú priamo na ukotvenie oboch stĺpov zdviháka.

Zdvihák môže byť osadený na betónovú dosku hrúbky min. 200 mm z betónu C20/25. Minimálny rozmer betónovej dosky je 3900 mm x 5000 mm. Alternatívne je možné namiesto dosky navrhnúť betónové základy pod každým stĺpom zdviháka s pôdorysnými rozmermi 1200 mm x 700 mm hĺbky 500 mm z betónu C20/25.

Možnosť objednania montáže zdviháka . Túto službu je možné spojiť s dopravou zdviháka, ktorý privezie rovno naša montážna skupina, za zvýhodnenú cenu.

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia je cena za dopravu závislá na vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude oznámená po prijatí a potvrdení objednávky, podľa cenníka PPL šprint. Možnosť osobného vyzdvihnutia v našom sklade v Prahe.

Tabuľka dát - Dvojstĺpový zdvihák 4 t bezprejazdový

Nosnost
400kg
Min. výška zdvihu
100mm
Max. výška zdvihu
1950/2050mm
Průjezdná šířka
2550mm
Zadní ramena
900-1400mm
Kratší ramena
720-1050mm
Výška sloupů
3840/4540mm
Ovládání západek
Elektromagnetické
Ovládání spouštění
Elektromagnetické
Příkon
400V
Hmotnosť
750kg