Vyvažovačka automatická TW-02 PROFI

  • Vyvažovačka automatická TW02
  • Vyvažovačka automatická TW02
  • Vyvažovačka automatická TW02

Automatická vyvažovačka osobných kolies. 3D načítanie všetkých rozmerov kolesa elektronickými meradlami. Programy pre MOTO aj ALU kolesá. Samo kalibrácia, diagnostika porúch. Umožňuje rozdelenie závažia za lúče. Vybavená nožnou brzdou.

Golemtech
v02

1 654.42 €

1 985,31 € s DPH

Množstvo
skladom

  • Vyvažovačka automatická TW02
  • Vyvažovačka automatická TW02
  • Vyvažovačka automatická TW02

Nová generácia automatickej 3D vyvažovačky Golemtech TW-02.

Vyvažovačka je riadená mikroprocesorovou jednotkou za použitia vylepšených typov senzorov, pri použití súčiastok najvyššej kvality. Automatické načítanie hodnôt vzdialenosti, priemeru a najnovšie aj šírky kolesa pomocou elektronického merítka . Zobrazenie všetkých údajov prebieha pomocou digitálnych ukazovateľov a jednoduché ovládanie zaisťuje dotyková klávesnica.

Vyvažovačka umožňuje statické aj dynamické vyvažovanie vrátane špeciálnych programov pre rôzne tvary ALU diskov, vrátane individuálneho programu ALU-S. Vyvažovačka disponuje aj špeciálnym programom na rozdelenie závaží za lúče ALU kolies, tzv. skrytú aplikáciu závaží. Pre jednoduchú užívateľskú obsluhu je integrovaný systém samo kalibrácie a automatická detekcia prípadných závad.

- 3D načítanie všetkých rozmerov kolesa
- štart a stop pomocou sklopenia a odklopenia krytu
- program optimalizácie nevyváženosti
- statické aj dynamické vyvažovanie
- program pre samo kalibráciu a detekciu porúch
- programy pre ALU disky, vrátane ALU-S
- program pre skrytú aplikáciu závaží za lúče kolies
- vlastná diagnostika a testy snímačov

Súčasťou dodávky je univerzálna rýchloupínacia príruba s príslušenstvom, 4 x strediace kónusy /42-62 mm, 53-81 mm, 71-98 mm, 96-136 mm/. Meradlo pre šírku disku, kliešte na zaváža.

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia je cena za dopravu závislá na vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude oznámená po prijatí a potvrdení objednávky, podľa cenníka PPL šprint. Možnosť osobného vyzdvihnutia v našom sklade v Prahe.

Montáž vyvažovačky:

Hmotnost
130 kg
Rozdělení závaží za paprsky
ano
Přesnost vyvážení
1 g

Mohlo by vás zaujať aj