Dvojstĺpový zdvihák 4 t MAXI

  • Výpredaj!

Elektro hydraulický dvojstĺpový zdvihák s nosnosťou 4000 kg. Predĺžené trojdielne ramená. Automatické elektronické ovládanie bezpečnostných západiek, zdvihu i spúšťania tlačidlami z 24 V elektro boxu. Nízky prejazdový prah medzi stĺpmi, veľký rozsah zdvihu.

Golemtech
sz26

2 612.24 €

3 134,69 € s DPH

Množstvo
skladom

Dvojstĺpový zdvihák Golemtech 4 t MAXI

Zadné predĺžené trojdielne ramená na dosiahnutie zdvíhacích bodov u najdlhších dodávok.

Dvojstĺpový elektrohydraulický zdvihák Golemtech 4000 sa radí do kategórie PROFESIONAL. Narozdiel od zdvihákov nižšej kategórie s nosnosťou iba okolo troch ton, využijete tento zdvihák na zdvíhanie ako ťažších osobných, tak aj dodávkových vozidiel. Vysokej nosnosti 4 tony samozrejme zodpovedá aj použitie kvalitných zosilnených materiálov.

112.png

Výškovo nastaviteľné pätky s nástavcami

Pätky so závitom a gumovou ochranou prahov. Súčasťou dodávky sú aj výškové nástavce na použitie s vyššími vozidlami. Spodná pozícia iba 100 mm.

112.png

Elektronický control box

Ovládanie elektromagnetických západiek i celej prevádzky tlačidlami, pomocou bezpečného 24V rozvodu z jedného miesta. Koncový spínač.

112.png

Trojdielne asymetrické výsuvné ramená

Predĺžený rozsah na dosiahnutie čo najväčšieho množstva zdvíhacích bodov aj pri dodávkach vďaka trojdielnym ramenám. Automatické odistenie aretácie.

dvojstĺpovy-hydraulicky-zdvihák-4000-kg.

Fotky z montáží

Kliknite tu pre VSTUP do galérie fotiek z realizovaných montáží .

 

Ďalšou prednosťou tohto zdviháka sú elektromagnetické bezpečnostné západky v každom stĺpe ovládané tlačidlom z riadiaceho boxu. Pre maximálnu bezpečnosť je pre ovládaciu elektroniku použitý 24 V rozvod.

Vďaka vývoju konštrukcie dvojstĺpových zdvihákov Golemtech je možnosť prerobenia už zakúpeného zdviháka na bezprejazdový model, kedy laná a hydraulika sú vedené horom. Stačí iba objednať prestavbovú sadu .

Zdvihák Golemtech 4000 je vybavený elektronicky ovládanými bezpečnostnými západkami . Tým sa znateľne zvyšuje komfort obsluhy, keď nie je potrebné obchádzať zdvihák a odisťovať západky ručne, ako je to u zdvihákov nižších kategórií. Všetko sa ovláda elektronicky, pomocou jedného tlačidla. Zdvihák má nízky spojovací prah medzi stĺpmi a tichý chod. Vyniká osvedčenou konštrukciou a spoľahlivou hydraulikou. Tieto stĺpové hevery charakterizuje praxou ppotvrdená bezproblémová prevádzka a nenáročná údržba.

Dvojstĺpový zdvihák Golemtech má variabilne nastaviteľné asymetrické ramená (výsuvné a stranové nastaviteľné) s automatickou aretáciou polohy ich natočenia a automatickým odistením v spustenej polohe. Ľahko tak je možné dosiahnuť zdvíhacie body pri menších aj veľkých automobiloch. Konce nosných ramien sú opatrené výškovo nastaviteľnými pätkami. Pätky majú vrchnú plochu zo špeciálnej gumy s optimálnym dizajnom. Vo zvolenej pracovnej polohe sú pojazdové bloky s nosnými ramenami aretované bezpečnostnými západkami, takže hydraulika zdviháka nie je zaťažovaná. Zdviháky sú vybavené aj radom ďalších bezpečnostných a prevádzkových prvkov, napr. ventilmi brániacimi preťaženiu, kontrolou rýchlosti spúšťania a pod.

Súčasťou dodávky sú štandardné kovové kotvy do betónu. Pre pevnejšie a bezpečnejšie ukotvenie zdviháka, je ideálne používať chemické kotvy a závitové tyče .

Zdvihák môže byť osadený na betónovú dosku hrúbky min. 200 mm z betónu C20/25. Minimálny rozmer betónovej dosky je 3900 mm x 4500 mm. Alternatívne je možné namiesto dosky navrhnúť betónové základy pod každým stĺpom zdviháka s pôdorysnými rozmermi 1200 mm x 700 mm hĺbky 500 mm z betónu C20/25.

Možnosť objednania montáže zdviháka . Túto službu je možné spojiť s dopravou zdviháka, ktorý privezie rovno naša montážna skupina, za zvýhodnenú cenu. Upozornenie: Vzhľadom na váhu zariadenia, je cena za dopravu závislá na vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude oznámená po prijatí a potvrdení objednávky, podľa cenníka PPL šprint. Možnosť osobného vyzdvihnutia v našom sklade v Prahe.

Ilustratívne video

Nosnost
4000kg
Min. výška zdvihu
100mm
Max. výška zdvihu
1950/2050mm
Průjezdná šířka
2550mm
Zadní ramena
820-1600mm
Kratší ramena
720-1050mm
Výška sloupů
2930mm
Ovládání západek
Elektromagnetické
Ovládání spouštění
Elektromagnetické
Příkon
400V
Hmotnost
700kg

Mohlo by vás zaujať aj